#1 2013-08-03 15:58:42

podanie?

Gość

...

Nick:JoeBlack250
Lvl:85
Zawód:Wojownik
Job:80?
Sp: Sp1 75+7
      Sp2 46+6
      Sp3 94+6
      Sp5 97+9+9
Reputacja:1389548
Coś o sobie: Rany.. Coś o sobie.. na ogół to zacznę tak... Witam jestem Dzo i mieszkam daleko od was. Mam 18 w tym roku i nie jesteście zaproszeni. Chodzę do szkoły Gastronomicznej ponieważ zawsze zdaje jestem w 3 klasie. Lubie gotować dlatego się uczę na kucharza żeby w przyszłości wyjechać za granice i ładować kartony do ciężarówek i zarabiać więcej niż przeciętny Polak. Na ogół wisi mi zdanie większości ludzi bo nie jest mi ono w życiu potrzebne. Jestem wrzodem na dupie z tego co wiem nie jestem specjalnie popularny zwłaszcza u osób które kiedyś przypadkiem jakoś skrzywdziłem na arenie.. i uważają mnie za wielkiego dupka bo bije słabszych i takie tam nieważne ze maja 5lv mniej.. są dużo słabsi i koniec ._. fascynuje się japońska sztuka zwana manga a również jej ekranizacja Anime. Taki przecietny otaku chociaz bardziej podchodzę pod Nerda który lubi obejrzeć dobre anime przeczytać fajna mange. Gram dużo... we wszystko poczynając od RPG przez j-RPG przez różnego typu hack and slashe, slashery aż do strategi i gier ekonomicznych. Gram we wszystko. Moje kciuki od grania na joysticku maja wieksze mieśnie niż pewnie wiekszość z was tak dużo gram ._. z góry sory za ortografie i fatk tego ze złozyłem podanie.. ale lubie sebe i niemam sie gdzie podziać ._.
Najskrytsze marzenie:marzenie.. marzenie to coś nieosiagalnego.. to coś czego w życiu mieć nie bd ale bd do tego dążyć .. moim marzeniem nie do spełnienia jest.. znaleść taka miłość... która zawsze bd przy tobie.. która nigdy cie nie opuści która zawsze bd się czulo.. niesamowite uczucie które bd przepełniać ciało i nie zniknie .. nigdy.. to jest moje marzenie.

 

#2 2013-08-03 17:02:13

 =Vilgefortz=

Czitowany Arcyksiąze spamu

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 100000027
Punktów :   

Re: ...

Głebokie Oski Głebokie.Niech bedzie :F


http://img94.imageshack.us/img94/3240/ztxk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fps.pun.pl www.geodezja.pun.pl www.ngra.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.semaforskwierzyna.pun.pl